Vyberte si dům o PRÁZDNINÁCH a ušetříte 11 390,- Kč!!!
Ke každému projektu rodinného domu ZDARMA průkaz energetické náročnosti budovy v hodnotě 7 500 Kč, projekt centrálního vysavače v hodnotě 390 Kč a výkaz výměr v hodnotě 1 900 – 3 500 Kč. O prázdninách s námi ušetříte až 11 390 Kč!!! Více informací získáte na zákaznické lince 605412426

  o firmě

Chtěli bychom Vám představit společnost Letida s.r.o.     

Hlavním cílem naší společnosti je poskytnout klientům, firmám i společnostem ucelený celek služeb v oblasti výstavby a rekonstrukce nemovitostí.

     Nabízíme služby od zajištění nemovitostí, přes veškeré zajištění služeb týkající se výstavby obytných i průmyslových objektů.
Naše společnost úzce spolupracuje s velkým okruhem realitních makléřů i developerů po celé ČR, kteří již působí několik let na trhu realit a mají bohaté zkušenosti v této oblasti.

     Nevíte jakou firmu vybrat?
Tak to nechte na nás. Oslovíme vhodné firmy dle Vašich požadavků pomocí výběrového řízení, zpracujeme Vám protokol o výběrovém řízení včetně vyhodnocení nejlepší nabídky a Vy v klidu domova a bez ztráty času se jen rozhodnete.
     Naše firma je dále schopna Vám zajistit stavební povolení nutné k výstavbě. A určitě se také neobejdete bez právního poradenství, nestranného stavebního dozoru a dozoru nad správností fakturace.

     Při jednání s klienty preferujeme individuální přístup ke všem požadavkům, a ke každému klientovi přistupujeme osobně s maximální péči a nasazením. Pro nás je samozřejmostí příjemné vystupování a ochotu řešit možné problémy rychle a pro spokojenost klienta.

„My jsme tu pro Vás, ne Vy pro nás a proto bez Vaší spokojenosti nebude této společnosti“

Za společnost Letida s.r.o.,


Lenka Doudová,
jednatelka společnosti


právě zajišťujeme:

Výstavba rodinného domu manželé Khorovi, Mladá Boleslav

    rodinný dům
    rodinný dům
    rodinný dům


Máte zájem o bezplatnou simulaci možných úvěrů?

zdarma Vám vypracujeme optimální možnosti pro splácení Vašich případných úvěrů. Stačí vyplnit tento formulář